Проф. др Љиљана Пауновић |

Проф. др Љиљана Пауновић

Ванредни професор

ljiljana.paunovic@pr.ac.rs

ljiljana.paunovic@pr.ac.rs

Кратка биографија:

Датум рођења: 11.01.1976. године у Рашки, Република Србија.

Образовање: Природно-математички факултет у Приштини – Косовској Митровици (2000); Магистратура Природно-математички факултет у Крагујевцу (2007); Докторат Природно-математички факултет у Крагујевцу (2012); У звање ванредног професора за математику изабрана је 2017. године на Учитељском факултету у Призрену – Лепосавићу.

Предмети:

  • Математика 1 (ОАС)
  • Математика 2 (ОАС)
  • Елементарни математички појмови (ОАС)

Референце:

1. G. V. Milovanović, M. M. Spalević, Lj. Galjak, Kronrod extenzions of Gaussian quadratures with multiplenodes, Comput. Methods in Appl. Math. (2006)(Belarus), pp. 291-305. ISSN: 1609-4840, M53.

2. G. V. Milovanović, M. M. Spalević, Lj. Galjak, Kronrod extensions of Gaussian quadratures with multiplenodes, ICNAM-2006, September, 27-30, 2006, Kragujevac, Book of Abstracts, pp. 22. M34.

3. G. V. Milovanović, M. M. Spalević, Lj. Paunović, Error bounds of Gauss-Turan-Kronrod quadratures withGori-Micchelli weight for analytic functions, MIT-2009, August, 27-31, 2009, Kopaonik, Zbornik radovakonferencije MIT-2009, pp. 246-250, ISBN: 978.86-7412-052-1, M33.

4. Lj. Paunović, Približno rešavaнјe jednačina pomoću računara, Zbornik radova Učiteljskog fakulteta uPrizrenu – Leposaviću, Knjiga 3, Leposavić, 2009, UDK 378, ISSN: 1452-9343, str. 166-172.

5. S. Radojević, Lj. Paunović and S. Radenović, Abstract metric spaces and Hardy-Rogers-type theorems,Appl. Math. Lett. 24 (4): 553-558 (2011), doi: 10.1016/j.aml.2010.11.012, ISSN: 0893-9659, ( IF: 0.978 ),M21.

6. M. Filipović, Lj. Paunović, S. Radenović and M. Rajović, Remarks on ’’Cone Metric Spaces and F ixedPoint Theorems of T-Kannan Contractive Mappings’’ , Math. And Computer Modeling , vol. 54, Issue 5-6,September 2011, pp. 1467-1472, M21.

7. D. Djukić, Lj. Paunović and S. Radenović, Convergence of iterates with error of uniformly quasi-Lipschitzian mappings in cone metric spaces, Kragujevac J. Math., vol. 35, Number 3 (2011), pp. 399-410,ISSN: 1450-9628, M51.

ПОЗИВ
за учешће у програмима међународне сарадње
ПРОГРАМ
за стицање наставничких компетенција наставника, васпитача и стручних сарадника
јануар 2018.
П У С Ч П С Н
« дец    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
web counter

Е-библиотека

elektronska biblioteka
Univerzitet u Pristini Ministarstvo prosvete Razvoj karijere Uciteljski Beograd Uciteljski Uzice Uciteljski Vranje

Учитељски факултет можете контактирати на број телефона 028/84-164

Студентска служба
локал 25
 
Декан 
локал 22
 
Продекан 
локал 22
 
Секретаријат
локал 23
 
Библиотека
локал 24
This themes is powered by Amazing Wordpress Themes. This website violated the terms of use Amazing Wordpress Themes